Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Budynek użytkowy Drogojówka

Drogojówka, lubelskie

  • 3 000 zł
  • 700 m²
  • 4,29 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof

Skontaktuj się

Budynek użytkowy Drogojówka

Drogojówka, lubelskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

3 000 zł

700 m²

4,29 zł/m²

Budynek użytkowy Drogojówka

Zaktualizowane: 22 maja 2026

3 000 zł 700 m² 4,29 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj budynku:
budynek wolnostojący
Przeznaczenie:
-
Powierzchnia działki:
3 600 m²
Kondygnacje:
1

Rodzaj budynku:

budynek wolnostojący

Przeznaczenie:

-

Powierzchnia działki:

3 600 m²

Kondygnacje:

1

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 000 zł (4,29 zł/m²)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Budynek: 700 m², 15 pomieszczeń, 5 łazienek
  •   budynek wolnostojący, 1 piętro; rok budowy: 1966; stan: do remontu
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak
  • Działka: 3 600 m²
  •   teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Opłaty uzupełniające: 1 000 zł, kaucja: 3-krotność czynszu
  • Media: prąd, siła
  •   telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (10 miejsc parkingowych)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 22.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

POSZUKIWANY PARTNER DO WSPÓŁPRACY
adaptacja i prowadzenie działalności w budynku po dawnej szkole podstawowej w Drogojówce
Poszukuję lokalnego partnera lub osoby zainteresowanej wspólnym prowadzeniem działalności w budynku po dawnej szkole podstawowej położonej w miejscowości Drogojówka (gmina Trzeszczany). (...)

Agent

Krzysztof

601 271...

601 271 052

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof

601 271...

601 271 052

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość